Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Vůně orientu, nádherné z části dochované antické pámátky, přírodní skvosty jako je Pamukkale a pláže s lesknoucím se zlatavým pískem každoročně přilákají mnoho turistů k návštěvě letovisek Side, Alanya, Marmaris, Antalya a Bodrum.
Pravidla fóra
Prostor pro názory a zkušenosti na tuto mnohotvárnou zemi. Možná zaujmou i stránky, zaměřené pouze na Turecko.
Odpovědět
Spona
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2010, 14:26

Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Spona »

Ahoj

Urgentní. Udělali jsme si rezervaci do hotelu Tanyeli **** a teprve až teď jsem se podívala na hodnocení a recenze.
Dočetla jsem se, že neodpovídá vůbec 4 *, je to pravda????
Děkuji moc.
Patek
Příspěvky: 4
Registrován: 01 dub 2010, 12:40

Re: Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Patek »

Ty to děláš v nějak obráceném pořadí :)
Nejdříve si to objednáš a pak čteš špatné recenze?
Také tam letím letos 12.8. poprvé, ale co jsem četl, tak to asi tak katastrofální nebude. Prostě normální hotel :)
Pelikan
Příspěvky: 1
Registrován: 05 srp 2011, 14:26

Re: Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Pelikan »

Vzhledem k tomu, že jsem tam byl v červnu 2011, tak vás mohu uklidnit, hotel je zcela v pořádku.

Akorát díky velkému množství akcí, tam byl docela frmol, prostě živo. Ale jinak pokoje a jídlo bylo opravdu v pořádku.
Přeji příjemnou dovolenou!
Sabca
Příspěvky: 4
Registrován: 02 bře 2010, 17:23

Re: Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Sabca »

Tak nějak, také jsme tam byli minulý rok v červenci. Hotel se mi líbil na výbornou. Pokoje, jídlo, služby - vše prefektní!
Nesmíte věřit každé recenzi, hlavně každý má na to jiný názor.
Zdravím.
Spona
Příspěvky: 2
Registrován: 01 bře 2010, 14:26

Re: Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Spona »

Tak pokud půjde jen o ten hluk, tak by mi to nevadilo, to bych skousla a vzala bys si s sebou špunty do uší. Ale nemám ráda špínu. :(
Sysel
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 12:33

Re: Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Sysel »

Také jsem četl recenze, chtěli jsme tam také jet a pak jsme si to rozmysleli. Dokonce teď jsem někde četl, že tam byl někdo na Silvestra a že se mu tam také nelíbilo. Tak nevím.
Rodeo
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2010, 20:13

Re: Je hotel Tanyeli opravdu tak špatný?

Příspěvek od Rodeo »

Ahoj

Tak to já se musím také přidat, byli jsme tam v srpnu a byli jsme opravdu překvapeni. Také jsen nečetl moc dobré recenze, tak jsem se připravoval na nejhorší. A nakonec - jsem byl velice mile překvapen - pozitivně!
Jídlo chutné a rozmanité. Personál naprosto senzační a zábavný :)
Mile mě překvapil prostor na pokoji.

Na noční hluk si zvyknete rychle!

Zažili jsme tam plno legrace!
Odpovědět