Dovolená v Černé Hoře

Dlouhodobě nejoblíbenější prázdninová destinace českých turistů. Nabízí nejen průzračně čisté moře s povětšinou oblázkovými plážemi, své velmi členité pobřeží se stovkami ostrovů a ostrůvků, ale také také úžasný Plitvický park s desítkami vodpopádů nebo historický Dubrovník.
Pravidla fóra
Chorvatsko patří tradičně k českými turisty nejnavštěvovanějším zemím. Pláže podél jadranského pobřeží jsou vyhlášené především čistotou vody. Turistické informace ne jen o nich naleznete na webu věnovanému Chorvatsku.
Odpovědět
Bolek
Příspěvky: 7
Registrován: 17 úno 2010, 19:23

Dovolená v Černé Hoře

Příspěvek od Bolek »

Dobrý den,
sháním informace o dovolené v Černé Hoře. Nejsme "klasičtí" turisté co jezdí k moři a na pláže, ale rádi prozkoumáváme i okolí (pokud je co). Četl jsem někde, že Černá Hora je místem se spoustou hor, kaňonů a jezer. Byl jste tam někdy někdo ?Je to skutečně pravda? Doporučte mi prosím co určitě stojí za návštěvu.
díky
Cajik
Příspěvky: 5
Registrován: 23 bře 2010, 18:11

Re: Dovolená v Černé Hoře

Příspěvek od Cajik »

Zdravím,
Černou horu jsem navštívil asi před dvěmi lety a to co zajímá vás určitě najdete v Boce Kotorské. Je to záliv obklopený masívy hor až to vypadá jako by dělali jeho hradby. Tam se vám určitě bude líbit.
Bolek
Příspěvky: 7
Registrován: 17 úno 2010, 19:23

Re: Dovolená v Černé Hoře

Příspěvek od Bolek »

Děkuji za doporučení.
Odpovědět