Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Svatá země pro tři náboženství, historie sahající více než 10.000 let do minulosti, nepřeberné množství památek nebo světoznáme Mrtvé moře - to je Izrael.
Odpovědět
Bratr
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2010, 08:00

Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Bratr »

Zdravím všechny ve spolek,

doma jsme se domluvili, že si uděláme výlet z Tel Avivu do Eilatu. Chceme si půjčit auto. Nevíte někdo, jak dlouho nám bude ta cesta trvat? Když už tu cestu podnikneme, tak chceme strávit nějaký čas u Mrtvého moře.

Měli bychom přespat jednu noc v Ein Bokeku?
Fesak
Příspěvky: 3
Registrován: 17 úno 2010, 19:22

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Fesak »

Nezapomeňte si vyřídit mezinárodní řidičský průkaz. Ten musíte mít.
Matej
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2010, 16:53

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Matej »

Já bych vám určitě doporučil dodržovat rychlost na silnicích v Izraeli. Já jsem tam překročil rychlost o 30 km a zaplatil jsem 750 šekelů to je na naše přes 4000 CZK. Což si myslím, že je docela dost peněz. :oops:
Kvido
Příspěvky: 2
Registrován: 06 bře 2010, 17:26

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Kvido »

Já jsem byl v Izraeli na jaře roku 2006 a té době jsem ani nemusel mít mezinárodní řidičský průkaz. Také jsem měl půjčené auto. Bohužel nevím jak to vypadá dnes možná, že to i vyžadují, situace se mění téměř každý den.
Přílohy
Izrael
Izrael
Bratr
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2010, 08:00

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Bratr »

Jak dlouho trvá cesta autem z Tel Avivu do Eilatu?
Kanec
Příspěvky: 5
Registrován: 27 úno 2010, 17:04

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Kanec »

Myslím, že s přestávkou je tak cca 4:30 až 5 hodin. Je to zhruba 350 km. Tam nesmíš jet více jak 90km v hodině. Protože pojedete přes hory, tak ta cesta může trvat o něco déle. Do Eilatu nevede žádná dálnice. Jestli se vám povede a pojede před vámi náklaďák, tak to docela nervuje. Jeďte opatrně, izraelský styl jízdy není pro každého, raději opatrně a pomaleji.
Bratr
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2010, 08:00

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od Bratr »

Všechny moc zdravím, a děkuji za odpovědi. Nakonec jsem si koupili vnitrostátní let za 45USD a bylo to super, žádný problém!!!
patrik25
Příspěvky: 1
Registrován: 13 pro 2013, 11:19

Re: Je možné jet autem z půjčovny z Tel Avivu do Eilatu

Příspěvek od patrik25 »

ja cestoval do eilatu cca 4,5 hodinu z tel avivu letiště, auto jsme meli od společnosti Budget, rezervaci na pronájem auta v Tel avivu doporučuji na autopujcovnalevne , jinak cesta se muze samozrejme protahnout a zalezi na trefiku v pousti Negev. silnice v Izraeli jsou v dobre kondici.stastnou cestu!
Odpovědět