Jak se mám obléci do restaurace? [ 1227 ]

Symbol luxusní dovolené, pyšnící se snad největším počtem velkolepých a někdy až výstředních staveb, jistota blankytného nebe bez mráčku a příjemně teplého moře po celý rok.
Pravidla fóra
V Arabských Emirátech se snoubí luxus s nádechem exotiky. Tato malá bohatá země na severovýchodě Arabského poloostrova je ideálním místem pro dovolenou. Zdejší fórum vám může poskytnout praktické informace před tím, než na zájezd do Emirátů vyrazíte.
Odpovědět
Lumir
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2010, 19:17

Jak se mám obléci do restaurace? [ 1227 ]

Příspěvek od Lumir »

Zdravím

Mám v úmyslu někdy v září letět do Dubaie. Konkrétně do Oasis Beach. Chtěl bych se zeptat jestli musím nosit do tamní restaurace, kde se podává snídaně a večeře dlouhé kalhoty, nebo jestli stačí když budu mít šortky. Nebo když jdu ven, tak jestli můžu mít taky jen šortky. Vím, že tam nemůžu chodit v plavkách a jen tak v tričku.

Možná mi k tomu někdo něco ještě řeknete.

Díky moc
Loket
Příspěvky: 4
Registrován: 12 bře 2010, 07:59

Re: Jak se mám obléci do restaurace? [ 1227 ]

Příspěvek od Loket »

Hezký večer,

to fakt nevím jestli musíš mít nějakej společenskej dres. Je fakt, že když tam chodíš v kraťasech, tak dr místí se po tobě ohlíží. Myslím, že to je každýho věc, co má na sobě, ale jak říkaš plavky do restaurace asi fakt ne.
Super
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2010, 21:15

Re: Jak se mám obléci do restaurace? [ 1227 ]

Příspěvek od Super »

Čau

To my jsme tam byli loni v srpnu. Myslím si, že neexistuje nějaký předepsaný oblečení. Protože jsi v islámské zemi, tak by se měla dodržovat určitá pravidla. Jako třeba ty dlouhý kalhoty, ty jsou určitě vhodný do restaurace i do města. Tohle jsme tedy dodržovali. Ne všichni turisté jsou stejného názoru.

Nám bylo docela trapně, když jsme viděli místní ženy jak jsou zahalené a turisté tam běhají napůl nahatý, to si myslím, že se doopravdy nehodí. Každý má jiný názor, je to na tobě :!:
Odpovědět