Egypt poznávací zájezd?

Když se řekne Egypt, každému se vybaví pyramidy, Rudé moře a poušť. Je to také země s úchvatnými historickými památkami v Káhiře, Memfisu, Karnaku či v okolí Théb. Země se známými letovisky Taba, Hurghada nebo Sharm el Sheik a nakonec oblíbená potapěčská lokalita.
Pravidla fóra
Egypt - to jsou pyramidy a sfinga v Gíze, Údolí králů, památky v Luxoru nebo třeba chrám Abú Simbel. Pro milovníky potápění jsou tu Sharm el Sheikh, Hurghada, Dahab a další egyptská letoviska.
Odpovědět
Konik
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 12:35

Egypt poznávací zájezd?

Příspěvek od Konik »

Ahoj,
snad mi někdo poradí s mým dotazem. Egypt mě lákká jako země, ale nechci se jen válet na pláži i moře :D . Spíš bych ho chtěl procestovat. Poradíte mi někdo na koho se obrátit ? Je nějaká nabídka poznávacích zájezdů? Přiznám se, že na internetu nejsem tak zběhlý tak volím raději tuto cestu. Budu moc rád za rady.
Zofka
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2010, 14:26

Re: Egypt poznávací zájezd?

Příspěvek od Zofka »

To je celkem jednoduchý dotaz, zadej do http://www.google.com položku poznávací zájezdy Egypt a vyskočí ti toho plno. Stačí si jen vybrat cestovní kancelář s kterou poletíš.

Též nás s manželem nebaví ležet na pláži a tak jezdíme do Egypta mimo sezónu, když tam není tolik lidí a hlavně když tam nejsou ty vedra, pak se dají pěkně podnikat i různé výlety.

Určitě si to užiješ, Egypt je moc pěkný.
Přílohy
Egypt
Egypt
Egypt
Egypt
Lixtys
Příspěvky: 1
Registrován: 26 čer 2011, 21:54

Re: Egypt poznávací zájezd?

Příspěvek od Lixtys »

AHoj,

je to už asi 3 roky zpět co jsme jeli na poznávačku, ale bylo to super. cca jen 2 dny bylo válení na pláži jinak většinou na lodi a plulo se po Nilu. Cestovky s kterou jsme jeli byla Siam Travel a super :) takže doporucuji.
Konik
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 12:35

Re: Egypt poznávací zájezd?

Příspěvek od Konik »

jooooo hrozně moc se na to těším :lol:
Odpovědět