Výměna peněz v Chorvatsku

Dlouhodobě nejoblíbenější prázdninová destinace českých turistů. Nabízí nejen průzračně čisté moře s povětšinou oblázkovými plážemi, své velmi členité pobřeží se stovkami ostrovů a ostrůvků, ale také také úžasný Plitvický park s desítkami vodpopádů nebo historický Dubrovník.
Pravidla fóra
Chorvatsko patří tradičně k českými turisty nejnavštěvovanějším zemím. Pláže podél jadranského pobřeží jsou vyhlášené především čistotou vody. Turistické informace ne jen o nich naleznete na webu věnovanému Chorvatsku.
Odpovědět
Zuzka
Příspěvky: 2
Registrován: 10 srp 2011, 09:42

Výměna peněz v Chorvatsku

Příspěvek od Zuzka »

Dobrý den.

Konečně se to blíží. Už jsme si zarezervovali letní dovolenou v Chorvatsku. A chtěla bych se na něco zeptat.
Kde si mám vyměnit peníze? Již tady v ČR nebo až Chorvatsku.
Pecka
Příspěvky: 2
Registrován: 05 srp 2011, 14:26

Re: Výměna peněz v Chorvatsku

Příspěvek od Pecka »

My si měníme vždy až na místě, najdeš tam plno směnáren a kurz je asi trochu výhodnější než u nás. Hlavně u nás ve městě nikde na Kuny nemění, takže nám ani nic jiného nezbývá.
Skoba
Příspěvky: 4
Registrován: 28 úno 2010, 20:04

Re: Výměna peněz v Chorvatsku

Příspěvek od Skoba »

Ahoj
Také jsem si říkala, kde si vyměním. A nakonec jsem zjistila, že česká spořitelna tuto směnu dělá. A tak jsme měnili tam. Na netu najdeš i aktuální kurz.

Pro mě je to lepší, přijedeš tam a nemusíš mít hned starost, kde vyměníš a za kolik. Těchto starostí jsem pak ušetřená.
Zuzka
Příspěvky: 2
Registrován: 10 srp 2011, 09:42

Re: Výměna peněz v Chorvatsku

Příspěvek od Zuzka »

Děkuji Vám za odpověď! To jsem ani nevěděla, že lze měnit ve spořitelně, to půjdu asi také tam.
Konik
Příspěvky: 3
Registrován: 01 dub 2010, 12:35

Re: Výměna peněz v Chorvatsku

Příspěvek od Konik »

Já bych doporučoval měnit pouze v Chorvatsku, je tam výhodnější kurz.
Vlasicka
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2016, 11:34

Re: Výměna peněz v Chorvatsku

Příspěvek od Vlasicka »

Platí to ještě stále?
Odpovědět