Jedna hodně špatná zkušenost.

Vůně orientu, nádherné z části dochované antické pámátky, přírodní skvosty jako je Pamukkale a pláže s lesknoucím se zlatavým pískem každoročně přilákají mnoho turistů k návštěvě letovisek Side, Alanya, Marmaris, Antalya a Bodrum.
Další informace
Prostor pro názory a zkušenosti na tuto mnohotvárnou zemi. Možná zaujmou i stránky, zaměřené pouze na .

Jedna hodně špatná zkušenost.

Příspěvekod Vymyk » 19 dub 2010, 19:52

Vážení a milí cestující,

mám jednu takovou nemilou zkušenost. Koupili jsme si dovolenou do Turecka na určité datum. Protože jinak jsme nemohli a tenhle termín nebo lépe řečeno den byl pro nás to nejideálnější. No tak jsem se těšili, jak si to všechno užijme.

Den předtím jsem ještě měla absolvovat nějaká vyšetření, na která jsem byla objednána už půl roku dopředu. Ještě jsem si chtěla překontrolovat náš let, jenže na internetu jsem ten let nenašla, ale zůstala jsem klidná a říkám, to oni asi přidali ještě jedno letadlo, ale určitě se to tam ještě objeví. Jenže pak jsem měla nějaké běhání a zařizování a nějak mne to nevzrušovalo, že tam není ten let.

Jenže 2 dny před naším odletem nám zavolali z cestovní kanceláře, že let se posouvá o jeden den takže musíme letět o den dříve. To jsem ani tomu nechtěla věřit. Nejprve rozčarování a pak zase běhání a telefonování. Tak jsem si říkala OK, tak snad ten pobyt tam bude stát za to.

Měli jsme rezervován hotel Sunmed Holiday. To už ani nechci rozepisovat podle mne to byla jedna velká katastrofa. Už tam nikdy nepojedu.

Možná tím někomu pomůžu ušetřit peníze a hlavně velké zklamání.
Vymyk
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2010, 20:02

Re: Jedna hodně špatná zkušenost.

Příspěvekod Pepek » 20 dub 2010, 20:53

Tak to máš absolutně pravdu, také jsem měli tenhle hotel Sunmed Holiday.

Nikomu ten hotel nedoporučuji. Také můžu říct jen jedno slovo katastrofa.
Pepek
 
Příspěvky: 6
Registrován: 20 úno 2010, 19:59


Zpět na Turecko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron