Středomoří

 • Fórum
  Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek
 • Žádné nové příspěvky Itálie
  Itálie je rozmanitá země kde můžete trávit dovolenou takřka kdykoliv. Bibione, Rosolina Mare, Caorle, Sardinie nebo Sicílie jsou známá místa letních dovolených. Oproti tomu Bormio, Livigno, Paganella, Monte Bondone či Aprica jsou vyhlášená zimní střediska.
  6 Témata
  26 Příspěvky
  Poslední příspěvek od LenkaTed Zobrazit poslední příspěvek
  26 říj 2014, 20:33
 • Žádné nové příspěvky Chorvatsko, Černá Hora
  Dlouhodobě nejoblíbenější prázdninová destinace českých turistů. Nabízí nejen průzračně čisté moře s povětšinou oblázkovými plážemi, své velmi členité pobřeží se stovkami ostrovů a ostrůvků, ale také také úžasný Plitvický park s desítkami vodpopádů nebo historický Dubrovník.
  6 Témata
  22 Příspěvky
  Poslední příspěvek od Vlasicka Zobrazit poslední příspěvek
  24 zář 2016, 10:38
 • Žádné nové příspěvky Tunisko
  Vyslovíme-li Tunisko, někomu se vybaví příběhy Šeherezády z Pohádek tisíce a jedné noci, jinému Kartágo a punské války, ale skutečností je, že si ho oblíbili turisté pro svou dovolenou. Nezapomenutelnou atmosféru z jízdy na velbloudovi po saharské poušti, střídá pohled na historické stavby v Monastiru, potápěčským rájem je Tabarka a oblíbená jsou Hammametská tržiště kde usmlouváte téměř cokoliv.
  8 Témata
  28 Příspěvky
  Poslední příspěvek od Vlasicka Zobrazit poslední příspěvek
  24 zář 2016, 10:41
 • Žádné nové příspěvky Turecko
  Vůně orientu, nádherné z části dochované antické pámátky, přírodní skvosty jako je Pamukkale a pláže s lesknoucím se zlatavým pískem každoročně přilákají mnoho turistů k návštěvě letovisek Side, Alanya, Marmaris, Antalya a Bodrum.
  8 Témata
  30 Příspěvky
  Poslední příspěvek od odovolenke.sk Zobrazit poslední příspěvek
  08 led 2015, 09:45

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron