Byl jste někdy někdo v prosinci na Krétě? [ 1226 ]

Největší a asi i nejznámější řecký ostrov s jeho mínojskými paláci, nejdelší evropskou soutěskou Samaria, benátskými památkami, dvěma letišti a v neposlední řadě i řadou pláží pyšnících se Modorou vlajkou.
Další informace
Nádherný řecký ostrov opředený bájemi. O tom, co jste v souvislosti s ním prožili a co vás zajímá se diskutuje zde. Podrobné informace se spoustou zajímavostí najdete na stránkách .

Byl jste někdy někdo v prosinci na Krétě? [ 1226 ]

Příspěvekod Helca » 15 dub 2010, 20:15

Zdravím

Docela by mne zajímalo, jak to tam v zimě vypadá. Jestli tam všichni spí zimním spánkem, nebo jestli se tam vůbec něco děje. :lol:
Jestli existuje možnost tam letět na dovolenou a nezmrzout?
Helca
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2010, 14:27

Re: Byl jste někdy někdo v prosinci na Krétě? [ 1226 ]

Příspěvekod Kosak » 17 dub 2010, 18:31

Ahoj Helčo

No abych pravdu řekl, tak Krétu v zimě moc neznám. Taky dost záleží na tom jaký ubytování a v jaký cenový relaci to ubytování hledáte?

Třeba vesnička Vamos tam zrenovovali pár starých vesnických obydlí a ty si můžeš vlastně celoročně pronajmout. Tam si automaticky integrován do vesnického žití. Je tam pár pěkných taveren, pár obchůdků s místními výrobky. Tam se určitě nebudeš nudit. Je to nějaký Agro, tak to najdeš na netu.
Přílohy
Recko.jpg
Řecko - je tam fajn
Kosak
 
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2010, 18:10

Re: Byl jste někdy někdo v prosinci na Krétě? [ 1226 ]

Příspěvekod Kosak » 18 dub 2010, 20:57

A jestli máš raději trochu více tepla, tak ti určitě v zimě doporučím hotely na jihu Kréty, protože jih je blíž k Africe a tam je vždycky o něco tepleji, než na severním pobřeží.
Kosak
 
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2010, 18:10

Re: Byl jste někdy někdo v prosinci na Krétě? [ 1226 ]

Příspěvekod Princ » 19 dub 2010, 19:39

Ahoj

Já bych si zase myslel, jestli by nebylo lepší letět na Kypr. Dokonce jsem viděl nabídky v katalogu, že dávají třeba k pobytu pronájem auta na dobu pobytu. Tak si myslím, že je docela slušný.

Zajímavý by mohlo být pro vás Tochni, Danae House. Určitě půjčení auta v týhle roční době je k doporučení. Když si půjčíte auto a budete bydlet v tomhle apartmánovým domě bez stravy, tak nejste ničím vázáni, můžete jezdit na výlety a pak si večer něco uklohnit, nebo si dojít na večeři. Ty apartmány mají malou kuchyňku, třeba na snídani to stačí a na večeři si někam dojít není špatný.

Kréta a Kypr jsou ostrovy ve středomoří, které mají nejvíc slunečního svitu a hodně málo deštivých dnů. Třeba Ägäis tan na tom tak dobře není.

Krásnou dovolenou
Přílohy
Recko.jpg
V Řecku jsme se vyblbli
Princ
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2010, 20:24


Zpět na Kréta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron