Zná někdo zastrčené místo?

Dlouhodobě nejoblíbenější prázdninová destinace českých turistů. Nabízí nejen průzračně čisté moře s povětšinou oblázkovými plážemi, své velmi členité pobřeží se stovkami ostrovů a ostrůvků, ale také také úžasný Plitvický park s desítkami vodpopádů nebo historický Dubrovník.
Další informace
Chorvatsko patří tradičně k českými turisty nejnavštěvovanějším zemím. Pláže podél jadranského pobřeží jsou vyhlášené především čistotou vody. Turistické informace ne jen o nich naleznete na webu věnovanému .

Zná někdo zastrčené místo?

Příspěvekod Kamca » 11 dub 2010, 15:08

Pozdrav,

jako milovníci Jugoslávie, dnes tedy Chorvatska a majitelé obytného přívěsu jsme tuto zemi navšívili opakovaně. Kde jsou ale ty doby, kdy se dalo najít poklidné místo v zastrčeném kempu, byť s primitivním vybavením. Zato u moře bylo prázdno a večer klid, i když jsme si třeba pro pitnou vodu museli někam jezdit.
Dnešní obří kempy a jejich uživatelé, často doslova s domy na kolech, nám k srdci nepřirostly a bez každovečerního sledování satelitních kanálů se také obejdeme. Bohužel již jsme přisli téměř o všechna nám známá klidnější místa.

Chtěli bychom tedy tímto požádat o doporučení nějakých míst, kde by to bylo hezké, ale nepřelidněné. Pokud ovšem vůbec něco takového ještě existuje. Pokud by to bylo kvůli vzdálenosti někde na Istrii, byli bychom nejradši, ale to už si moc vymýšlíme.

Díky za případnou odpověď.
Kamca
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10 bře 2010, 16:33

Zpět na Chorvatsko, Černá Hora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron