Stravování v Bulharsku

Zajímavá země nabízející vše: od čistého moře, písčitých pláží, vysokých hor až po krásná města jako Primorsko, Kiten, Nesebar a mnoho dalších...

Stravování v Bulharsku

Příspěvekod Lucka » 27 kvě 2010, 07:27

Dobré ráno,

pořád to slyšíme ze všech stran, že jídlo v hotelu za moc nestojí. Stále častěji se jezdí do hotelů, kde jsou majitelé zahraniční firmy nebo cestovní kanceláře.

To už člověk vidí když přiletí za dne a vidí tu chudobu. Docela i pochopím to, co se nesní k obědu, tak se ještě podává k večeři. Někteří lidé píší o Bulharsku někdy i dost nelichotivě, řekla bych až vulgárně.

Všichni si musíme uvědomit, že Bulharsko stojí teprve na začátku svojí cesty a ještě se musí hodně a hodně učit. Určitě se nedá nic vytknout personálu v restauraci nebo i personálu, který když uklízí pokoje, tak to dělá dobře a čistě. Všichni jsou hrozně milí a příjemní, což si myslím, že u nás někdy chybí.
Lucka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 dub 2010, 15:52

Re: Stravování v Bulharsku

Příspěvekod Ferda » 31 kvě 2010, 19:03

Tak to co jsi napsala je sice moc pěkné, ale co s tím , když jídlo v hotelu nestojí za nic, já jsem šetřil na svoji dovolenou dost dlouho, chtěl jsem si koupit s dětmi, pěknou dovolenou a dal jsem za to spoustu peněz. Myslím si, že to je věc touroperátora a ne těch lidí tam. Proč bych já měl mlčet. To ti připadá normální, že jídlo, které zbylo od oběda ti zase dají k večeři?

Jsem toho názoru, že když si za to zaplatím, tak chci odpovídající služby.
Ferda
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2010, 20:26

Re: Stravování v Bulharsku

Příspěvekod Pulec » 02 čer 2010, 20:16

Máš absolutně pravdu.

Proč bych měl dostat za svoje peníze jinou službu v Bulharsku a za stejnou cenu a lepší služby třeba v Chorvatsku. No kam pojedu příště - přece do Chorvatska. Ono totiž těm lidem v Bulharsku je někdy úplně jedno, jestli ten klient přijede zpátky nebo nepřijede. Jenže to je právě to, socialismus dávno skončil a oni se musí snažit. Monohem horší by pro ně bylo, kdyby ten turista už nepřijel. Myslím, že učitelů mají dost z celého světa, kdo to ukáže jak se to má dělat.
Pulec
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 úno 2010, 20:02

Re: Stravování v Bulharsku

Příspěvekod Lumir » 14 čer 2010, 18:29

Ono to není tak jednoduché. Ceny za posledních deset let zdvojnásobily, ale služby jsou stejné. Také to je tím, že v katalogu od cestovní kanceláře si koupíš a zaplatíš hotel 4**** s balkonem s výhledem na moře a s polopenzí. Přijedeš na místo a hotel vůbec neodpovídá 4*, ale s bídou tak na 2*, balkon se někam ztratil a pokoj není pokoj, ale komůrka, ve sprchovém koutě stojíš skoro jen na jedné noze jak je malý. Do restaurace kde mi nechutná, nebo nejsem spokojen, tak jednoduše nejdu.

Takže já nedávám vinu těm lidem tam, ale tomu touroperátorovi, to oni si nechávají zaplatit nekřesťanské peníze od turistů, ti lidé tam žijí z ruky do úst.
Lumir
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2010, 19:17


Zpět na Bulharsko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron