Alkohol v kufru

Symbol luxusní dovolené, pyšnící se snad největším počtem velkolepých a někdy až výstředních staveb, jistota blankytného nebe bez mráčku a příjemně teplého moře po celý rok.
Další informace
V se snoubí luxus s nádechem exotiky. Tato malá bohatá země na severovýchodě Arabského poloostrova je ideálním místem pro . Zdejší fórum vám může poskytnout praktické informace před tím, než na vyrazíte.

Alkohol v kufru

Příspěvekod Dorot » 19 črc 2011, 08:55

Ahoj

Koupili jsme si dovolenou na konec října do Dubaje. Víme, že je tam v téhle době Ramadán. Protože mám zrovna v téhle době narozeniny, tak jsem si myslela, že bych si vzala sebou lahev sektu.

Zatím jsem ale všude četla, že to není povoleno. Nevíte někdo, když si koupím Duty-free-Shopu nějaký alkohol nebo nějaké jídlo v kufru, jestli se to smí?
Dorot

Re: Alkohol v kufru

Příspěvekod Lumir » 20 črc 2011, 07:50

Podle mne není nutné si něco tahat do hotelu. Kdykoliv si můžeš nechat doplnit minibar. Vůbec není problém i v době Ramadánu.
Jestli chceš, tak si to můžeš i koupit na letišti, je to určitě levnější, protože to je bez cla.
Lumir

Re: Alkohol v kufru

Příspěvekod Radim » 21 črc 2011, 12:18

Já se přiznám, já si vždycky v Duty-free-Shopu nacpu batoh plechovkovým pivem a ještě přihodím nějakou lahvičku vína.
Prodejna na letišti není moc velká, ale mají všechno.
V hotelu pak pití dám raději do kufru, nemusím nikoho dráždit.

Přeji vám pěknou dovolenou.
Radim

Zpět na Spojené Arabské Emiráty